ویدیو

یک فیلم قدیمی، تنها مانع تراکتوری نشدن علی دایی/ ویدیوی “موهن” معروف دردسر می شود؟!

https://betamoz.com/wp-content/uploads/2019/08/va4-9638.jpg
976

یک فیلم قدیمی از علی دایی که به اکثریت مردم تبریز توهین زشتی کرده و سالهاست این ویدیو خصوصا در فضای مجازی و کانال های مرتبط با تراکتورسازی قبل از بازی با تیم های علی دایی به اشتراک گذاشته می شود، می تواند به دردسری عجیب تبدیل شود!

علی دایی که با زنوزی برای هدایت تراکتورسازی به توافق رسیده و حتی گفته می شود لیست بازیکنان ورودی و خروجی را هم به باشگاه نامبرده داده، همانقدر که الان به تراکتورسازی نزدیک است، می تواند همانقدر هم دور شود!

سرمربی سابق سایپا که مدتی بود با مصاحبه های تعریف و تمجیدگرایانه از تراکتوری ها به دنبال این بود که تبریزی ها آتش بس اعلام کنند تا راحت به تیم تراکتورسازی بپیوندد، اما می تواند با پخش مجدد آن کلیپ زشت و زننده، کارش گره بخورد؛ (کلیپی که با سرچ کوتاه در اینترنت هم یافت می شود!) همه چیز به واکنش تبریزی ها مربوط است، آیا آنها علی دایی را می بخشند؟ و اصلا اینکه علی داییِ پر حاشیه، می تواند نماینده تبریز را به آرامش و نتایج مطلوب برساند یا خیر؟ باید صبر کرد.

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com