دسته‌بندی نشده

یاسین کبیریان جو : شاید پیر شده ام و تیم ملی جای افراد با انگیزه و جوان است.

185


یاسین کبیریان جو بازیکن خط زن جدید باشگاه  نیروزمینی کازرون با خبرنگار رسانه جهان هندبال به مصاحبه پرداخته که در ادامه می خوانیم : 

* فصل آتی در تیم نیروزمینی کازرون حضور دارید صحبتی در این مورد ؟
بله از اینکه دو سال خوب را در تیم سپاهان اصفهان گذراندم و با توجه به اینکه بنده معلم آموزش و پرورش هستم و خدمت به آموزش و پرورش را دوست دارم شرایط به گونه ای رقم  خورد که بتوانم در تیمی نزدیک به محل خدمتم در آموزش و پرورش بازی کنم . تیم کازرون از تیم های قدیمی و ریشه دار هندبال است و مطمئنا این فصل با کمک هم تیمی های خوبم و مردم خونگرم کازرون می توانیم درخشش خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.
* سطح لیگ برتر را در فصل آینده با توجه به افزایش تیم ها چطور پیش بینی می کنید؟
مطمئنا با افرایش تیم ها و پخش شدن بازیکنان در تیم های مختلف رقابت بین تیم ها افزایش  خواهد یافت و قطعا از دل لیگ بازیکنان خوبی به هندبال ایران معرفی می شود.

* به تیم ملی هندبال دعوت نشدید صحبتی درباره این مطلب برای بیان دارید؟
نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم بالاخره تیم‌ ملی هم کادر فنی دارد و به نظر این کادر احترام تمام می گذارم و مربی تیم ملی صلاح ندانسته در اردوها باشم. امیدوارم امسال در تیم کازرون با تلاش زیاد بتوانم نظر مربیان تیم ملی را جلب کنم و در اردوها حضور پیدا کنم . شاید هم دیگر پیر شده ام و تیم ملی جای افراد با انگیزه و جوان است.
* آینده پیش رو هندبال ایران را چطور توصیف می کنید؟
هندبال ایران امسال دو رویداد مهم پیش رو دارد و مطمئنا در این سال های اخیر کمی از سطح اول آسیا دور شده ایم ولی امیدوارم با برنامه ریزی های انجام شده توسط فدراسیون بتوانیم دوباره با سطح اول آسیا بازگردیم.
* کلام آخر؟
در پایان از آقای محسن طاهری که واقعا هندبالم را مدیون ایشان هستم تشکر ویژه دارم و دو سال در تیم سپاهان روز های خوبی داشتم و ان شالله این فصل  هم بتوانم در تیم کازرون موفقیت های زیادی با تیم‌ کسب کنیم و تشکر ویژه از رسانه جهان هندبال

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com