دسته‌بندی نشده

کار عجیب این عروس عصبانی و جدی با ساقدوشش

496


کار عجیب این عروس عصبانی و جدی با ساقدوشش
 
به گزارش بت آموز در میان اخبارهای جالب و جدیدی که از کارهای عروس خانوم ها منتشر می شود موردی متفاوت در وب سایت میرر منتشر شده که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.عروس خانوم مورد نظر قبل از مراسم ازدواج برنامه ریزی خاصی برای مدل لباس خود و ساقدوش هایش انجام داده بود و به دلیل حساسیت خاصی که این مورد برایش داشت بارها و بارها تاکید کرده بود
 
که ساقدوش ها که تنها افراد مطلع از این موضوع بودند ؛ درباره لباس با کسی صحبت نکنند تا به اصطلاح راز لباس او لو نرود اما از قرار معلوم یکی از ساقدوش ها تحمل حفظ این راز را نداشته و آن را فاش کرده و همین مسئله موجب عصبانیت عروس خانوم شد تا با آنها برخورد جدی داشته باشد.
 

 
عروس خانم جوان که بسیار عصبانی بوده ساقدوش ها را یک جا جمع می کند تا متوجه شود که چه کسی راز مدل لباس او و ساقدوش ها را لو داده است اما هیچ یک از آنها صحبتی نمیکند تا اینکه جدیت عروس عصبانی به اوج رسیده و مرحله ی آخر برنامه اش را اجرا میکند یعنی دستگاه دروغ سنج برای روشن شدن واقعیت به محل حضور ساقدوش ها می آورد!!!
 
بله یعنی جدیت در این حد مطمئنا چندان معمول نیست ولی اگر جدی تر از حد معمول باشید این هم دور از انتظار نیست همانطور که عروس خانوم عصبی داستان ما آن را عملی کرد. ساقدوش ها که همه شوکه شده بودند به نوبت باید تست دستگاه دروغ سنج را انجام می دادند ؛
 

 
یک به یک انجام شد تا اینکه یکی از ساقدوش ها قبل از انجام تست دروغ سنجی خودش اعتراف کرد که قضیه لو رفتن مدل و رنگ لباس عروس و ساقدوش ها کار او بوده ؛ روشن شدن مسئله همانا و عکس العمل سریع عروس خانوم یعنی بیرون انداختن ساقدوشی لو دهنده رنگ و مدل لباس همانا.
 
جالب است بدانید این عروس جدی قبل از فرارسیدن مراسم رنگ و مدل لباسی که میهمانان باید روز عروسی به تن داشته باشند را نیز تعیین کرده و از طریق شبکه های اجتماعی به آنها اطلاع داده بود و گفته بود که پیش از مراسم همه میهمانان باید با لباس تعیین شده عکسی برای عروس خانوم بفرستید تا اگر مورد پسند او نبود به آنها اطلاع دهد تا بدانند که می توانند در مراسم شرکت کنند یا نه.

///////////////////**************////////////////////

بهترین راه و آموزش برای کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه اولیه و فقط با چند کلیک روزانه !! برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید :

www.1xiran22.com