قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چرا اسفندیار و توخته در فهرست تیم ملی والیبال نیستند ؟

لجباز کیست؟!
ژوئن 26, 2019
اوریول دومنک:« نمی‌توانم بگویم ۱۰۰٪ اما ۹۵٪ مطمئنم دلیخت سال آینده برای یوونتوس بازی خواهد کرد.» دومنک از نزدیکان مارک اورمارس، از مدیران آژاکس، و کسی است که خبر انتقال دی یونگ به بارسا را مخابره کرده بود.
ژوئن 26, 2019

چرا اسفندیار و توخته در فهرست تیم ملی والیبال نیستند ؟

اولاً باید اشاره کنم که کولا کار خوبی کرد که با تیم دوم به مصاف فرانسه رفت . اگر قرار به شکست دادن فرانسه باشه بهتره که در دور نهایی این اتفاق بیفته . با برد مقابل بلغار یا صرب صعودمون قطعی میشه . با این کار عیار چند جوان هم محک خورد و مشخص شد که یلی بازیکن قابل اتکایی در مسابقات مهم نیست ( لااقل فعلاً ) . اما جواد کریمی خوب نشون داد . پاسور قد بلند با توانایی زدن سرویس پرشی . حداقل در فاکتورهای دفاع روی تور و سرویس از سعید معروف بهتر هست . اما مشکل کار مصدومیتهای زیاد غفور و موسوی است . چرا با این اوضاع اسفندیار و توخته و صابر کاظمی به تیم ملی دعوت نمیشن ؟ اگر پاسخ اردوی جوانان و نوجوانان باشه که اصلاً توجیه خوبی نیست . چون مسابقات لیگ ملتها تجربه ی بهتری میتونه  واسه ی بازیکنان جوان باشه . 

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com