آموزش

پوکر فیس چیست | روش بازی با زبان بدن

پوکر فیسپوکر فیس
100

پوکر فیس : برای پوکر باز واقعی و جهانی شدن علاوه بر یادگیری تکنیک های پوکر لازم است که یاد بگیریم چگونه پوکر فیس ( poker face ) خوبی در زمان بازی داشته باشیم.

برای داشتن چهره خوب در پوکر هم شما نیاز به تمرین زبان بدن دارید. برای تمرین در این زمان، پیشنهاد می کنیم در زمان بازی در یک سایت بازی پوکر آنلاین از خود و رفتار خود فیلمبرداری کنید تا بتوانید مشکلات چهره خود را در زمان بازی پیدا کرده و در بازی زنده پوکر برنده زمین باشید.

ما در این مقاله از بت آموزش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه پوکر فیس (چهره) خوبی داشته باشید و چگونه از زبان بدن خود در این بازی استفاده کرده و به موفقیت برسید.

پوکر فیس خوب چیست؟

داشتن پوکر فیس ( poker face ) خوب به معنای ابراز واکنش های مثبت یا منفی در بازی، نگه داشتن بدن در حالت آرام و تعامل آرام با سایر بازیکنان پوکر است. بخاطر داشته باشید که در صورت زیاد بودن تنش ها برای شما مشکل ایجاد می شود و داشتن آرامش و تعادل فیس در بازی پوکر ضروری است. با تسلط و به کارگیری تکنیک های خاص ، شما قادر خواهید بود، فیس یا همان صورت خود را شل کرده و از برقراری ارتباط نا آگاهانه از طریق زبان بدن خودداری کنید. در ادامه قصد داریم مهمترین نکات را برای داشتن پوکر فیس مناسب و ایده ال به شما اموزش دهیم. با ما همراه شوید.

پوکر فیس
پوکر فیس

چهره خود را آرام نشان دهید

برای اینکه یک پوکر فیس ( poker face ) خوب داشته باشید در اولین قدم لازم است که چهره یا همان فیس خود را آرام کنید. کنترل عواطف و واکنش هایتان در مورد دست هایی که می گیرید بخش مهمی از بازی پوکر است. ذهن خود را پاک کرده، صورت خود را شل کنید و با یک تنفس عمیق آرامش را به چهره خود هدیه دهید. برای اینکه یک پوکر فیس خوب داشته باشید نیاز است که کلیه واکنش های خود را پنهان کرده تا کسی متوجه نشود به چی فکر می کنید یا قصد دارید چه کاری را انجام دهید.

ارتباط چشمی با دیگران را حفظ کنید

ارتباط چشمی با دیگران را حفظ کنید. این نکته نیز یکی دیگر از مهم ترین قدم ها برای داشتن یک پوکر فیس ایده ال است. شما می توانید با نگاه کردن به فیس افرادی که به آنها اطمینان دارید و با خیره شدن به چشمهای اطرافیان ، برنده دست پوکر شوید. خیره شدن در چشم ها نشان می دهد که شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ، بنابراین آنها نمی دانند از شما چه انتظاری دارند.

گاهی پلک بزنید

خیره شدن به فضا یا تمرکز بیش از حد بر روی کارت های بازی نیز پوکر فیس ( poker face ) شما را به خطر می اندازد. این نشان می دهد که شما به اطراف توجه نمی کنید و یا از دست و شانس خود نگران هستید. به خود یادآوری کنید که پلک بزنید تا هنگام تمرکز چشمان شما خشک نشود. البته مراقب باشید که پلک زدن بیش از حد نیز می تواند عصبی بودن شما را نشان دهد که این قضیه نیز در پوکر فیس شما بسیار تاثیر گذار است. برای اینکه یک فیس مناسب در بازی پوکر داشته باشید نیاز است که تعادل را رعایت کرده و هر از گاهی اقدام به پلک زدن کنید نه بصورت مداوم. تمرکز بیش از حد بر روی یک چیز بصری نیز می تواند شما را منحرف کند و ممکن است یک بازی مهم را از دست بدهید.

پوکر فیس چیه
پوکر فیس چیه

فک را آرام کنید

لب های خود را در کنار هم نگه دارید و فک را آرام کنید. دهان شما پشتیبان اصلی برای عضلات صورت یا همان فیس شما در پوکر است و هرگونه تنش، لبخند و یا اخم بر پوکر فیس شما تأثیر می گذارد. ابتدا فک خود را شل کنید و فضایی بین دندانهای خود ایجاد کنید. چند بار دهان خود را باز کرده و ببندید تا به آرامش برسید. از نشان دادن دندان خودداری کنید. خواه برای یک پوزخند کوچک، دندانهای قابل رویت بدان معنی است که دهان شما در حال حرکت است و حرکت شما  را می تواند لو بدهد. دندانهای خود را به هم فشار ندهید زیرا استرس را در فیس شما نمایان می کند. پس برای اینکه پوکر فیس شما حفظ شود این نکته را در بازی پوکر بسیار جدی بگیرید.

مستقیم به جلو نگاه کنید

مستقیم به جلو نگاه کن. دقت کنید برای اینکه پوکر فیس ( poker face ) شما بهم نریزد هرگز از گوشه چشمان خود به سمت چپ یا راست نگاه نکنید. اینها همه چیزهایی است که می تواند سرنخی برای رقیبان شما در بازی پوکر باشد که چیزی برای مخفی کردن دارید مثل داشتن کارت خوب یا بد در دستانتان. پس هرگز از گوشه چشمانتان به حریفان نگاه نکنید تا مبادا از طریق فیس نامناسب سرنخی به انها بدهید. انجام این کار دشوار است، اما حرکات چشم خود را به حداقل برسانید. حتی چانه زدن یا بالا آمدن بیش از حد ابرو می تواند در پوکر فیس شما اختلال ایجا کند.

از عینک آفتابی استفاده کنید

برای محافظت از فیس خود در بازی پوکر حتما عینک آفتابی بزنید تا دیگر نیازی به نگرانی در مورد چشمان خود نداشته باشید. در صورت داشتن نور کافی، زدن عینک آفتابی باز هم پیشنهاد می شود. استفاده از عینک آفتابی یکی از اصلی ترین اقدامات پوکر بازان حرفه ای برای داشتن یک پوکر فیس ایده آل است.
آموزش پوکر فیس
آموزش پوکر فیس

بهبود زبان بدن و تاثیر آن بر پوکر فیس

زبان بدن یکی از اصلی ترین مواردی است که برای داشتن یک پوکر فیس خوب به شما کمک می کند. وقتی شما بتوانید آرامش را در فیس خود حفظ کرده و یا از تنظیم بی مورد لباس و بدن خود خودداری کنید و تنش های موجود در بازی را جای دیگری انتقال دهید، می توانید در بازی پوکر موفق شده و با استفاده از زبان بدن مناسب، یک پوکر فیس بسیار خوب در خود بوجود آورید. برای بهبود زبان بدن نکاتی را که گفتیم به شما آموزش خواهیم داد.

آرامش فیس خود را در پوکر حفظ کنید

 نفس عمیق بکشید ، شانه های خود را به گوش های خود برسانید و بگذارید پایین بیایند. پشت خود را قوس دهید و سپس  آن را در موقعیتی طبیعی و قائم قرار دهید. هر  تنشی وارد شد سریع گردن خود را بچرخانید. همه اینها به پوکر فیس شما در بازی پوکر کمک می کند تا به حالت مناسبی برگردید و هر تنشی را که ایجاد کرده اید از بین ببرد و اضطراب در فیس شما هرگز نمایان نشود.

از تنظیم مکرر بدن یا لباس خودداری کنید

یکی از مواردی که شاید از نظر خیلی ها مهم نباشد، استفاده بی مورد از دست ها برای تنظیم لباس ها و یا دیگر نقاط بدن است. این کار می تواند شدیدا پوکر فیس ( poker face ) شما را بهم بزند. چه هیجان زده و چه عصبی باشید، هر حرکتی می تواند ضربه بزرگی به احساسات شما باشد. به خودتان توجه کنید تا مطمئن شوید که هیچ یک از این موارد را انجام نمی دهید:

  • جویدن ناخن
  • ضربه زدن به انگشتان
  • کشیدن آستین های پیراهن ،  یقه یا کراوات
  • ماليدن صورت ، مالیدن دستها به هم و يا مالیدن بازوها
پوکر چهره
پوکر چهره

تنش ها را به اجسام دیگر انتقال دهید

برای اینکه بتوانید فیس مناسبی در بازی پوکر داشته باشید این نکته ضروری است که تنش های موجود در خود را به اجسام دیگر منتقل کنید. یک توپ نرم در دست خود نگه دارید و یا دست خود را مشت کنید تا هرگونه تنشی که در بدن شما ذخیره شده، گرفته شود. دشوار است که تمام بدن خود را شل کنید، بنابراین اگر دچار تنش زیاد شدید، سعی کنید فقط در یک قسمت از بدن خود این استرس را حفظ کنید.

برای ورود به سایت وان ایکس بت بدون فیلتر شکن روی لینک زیر کلیک کنید

www.1xiran55.com