قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

علم اعداد در بخت آزمایی و شرطبندی

هندیکپ اروپایی
آموزش هندیکپ 3 تایی یا اروپایی
سپتامبر 29, 2019
کنترل شرطبندی
کنترل کردن میزان شرط بندی
اکتبر 2, 2019

اصطلاح “عدد شانس” ممکن است بسیاری از موارد را به ذهن القا کند. برخی می توانند به فیلمی که با همان عنوان در سال ۲۰۰۱ منتشر شده اند فکر کنند، اما صبر کنید!

درباره “تئوری شماره” چطور؟ چیزی به یادتون نمیاره؟

در تئوری اعداد ، یکعدد شانس یک عدد طبیعی در یک مجموعه است که توسط یک الگوریتم درست می شود و به عنوان یک نتیجه نهایی مانند شماره های ۱ ، ۳ ، ۷ ، ۹ ، ۱۳ ، ۱۵ ، ۲۱ ، ۳۱ ، ۳۳ ، … و غیره تولید می شود.

خیلی ها میگن عدد شانس و این چیزها خرافات هست. اما چیز دیگری وجود دارد که ممکن است هنگام صحبت از عدد های شانس به خاطر بیارید.

این مجموعه تلویزیونی با همین عنوان یک نمایش بازی مبتنی بر یکنوع بازی شبیه لوتو از سال ۱۹۹۵ بود و این نخستین شوی بازی در انگلیس بود که باعث شد بینندگان بتوانند در خانه شرکت کنند و برنده شوند.

برخی می گویند که پیش بینی یا شرطبندی و خوش شانس بودن یا بدبختی آنها ، که به سادگی توسط فرهنگ غربی ایجاد شده است .

در واقع ،اصلا درست نیست. در فرهنگ شرقی همین رمز و راز در زندگی روزمره مردم وجود داشته است و انها هم شروع به مطالعه اعداد و اهمیت آنها می‌کردند .

با این وجود ، هیچ کس تصور نمی کند که در دو فرهنگ شرف و غرب حساسیت خاصی به همین اعداد نسبت داده می شود ، بنابراین خرافات از مرزهای فرهنگی عبور می کند

13 نحس

13 نحس

چرا عدد سیزده نحس است؟

نیازی به گفتن نیست که شماره ۱۳ یکی از ترسناک ترین اعداد در فرهنگ ما است. پیشینه ی خیلی زیادی هست ، که ترس از شماره ۱۳ به بیماری به نام triskaidekaphobia تبدیل شد. در آمریکای شمالی یافتن ساختمانهایی با پلاک ۱۳ ، به ویژه در لاس وگاس ، پایتخت شرط‌بندی ، خیلب سخت است . اگرچه هیچ کس منشأ این خرافات را نمی داند ، اما چندین نظریه وجود دارد .

یکی از مشهورترین آنها این است که عده ای از محققان بر این باور هستند که بدیمن بودن عدد ۱۳ از عالم مسیحیت به زرتشتیان و بعد از آن به سمت مسلمانان سرایت کرده است.

چرا در زمان مسیح شخصی به نام یهودای اسخریوطی که یکی از دوازده حواریون مسیح بوده، نقشه شومی را برای تسلیم نمودن حضرت مسیح در برابر مخالفانش کشیده بود. مسیحیان به این باور رسیدن که با سیزده نفره شدن جمعشان مسیح گرفتار و به پای دار رفت.

از همین رو آنان عدد ۱۳ را نحس می دانستند. و همین موضوع نسل در نسل تا اکنون ادامه پیدا کرده است. توضیح دیگر این ریشه در نقاشی دارد ، یعنی در نقاشی معروف عیسی در شام آخر.

یهودا ، که به عیسی خیانت کرد ، سیزدهمین نفری است که در ردیف چپ و راست قرار دارد

 

برای انجام پیش بینی به صورت حرفه ایی به سایت وان ایکس بت مراجعه کنید :

www.1xiran44.com