آموزش

سیستم شرطهای با ارزش Kelly

شرط ارزشمندشرط ارزشمند
602

سیستم شرطبندی با ارزش یا kelly یکی از سیستم های شرطبندی برای انواع مسابقات ورزشی هست که طرفداران خاص خودش رو داره . در زیر آموزش کامل این سیستم رو برای شما آماده کردیم .

برای شکل گیری این سیستم نیاز به دو فاکتور مهم نیاز داریم:

1. منبع مناسب برای نمایش احتمالات یک بازی

2. ضرایب بازی ها

در مورد انتخاب منبع باید خیلی دقت کرد که تا حد زیاد براساس فرم های قبلی تیم ها اقدام به بیان احتمالات بازی کرده باشه نه صرفا براساس فاکتورهای کم اهمیت.

البته برای این منظور به صورت دستی هم میشه این نرخ ها رو بدست آورد به این صورت که برای تیم میزبان تعدادی از Formهای مربوط به نتایج اخیر تیمها رو بررسی کنیم و با توجه به تعداد بردها، مساوی و باختها نسبت ها رو بصورت درصد یادداشت کنیم.

به همین ترتیب هم محاسبه درصدها رو برای تیم میهمان محاسبه میکنیم. در انتها از درصدهای دو تیم میانگین گرفته و برای مثال به صورت زیر تعریف میکنیم.

Team A Win 27 % _ Draw 39 % _ Team B Win 34 %

سپس ضرایب تیم ها و مساوی رو نگاه میکنیم و به عنوان مثال قصد داریم روی تیم B که دارای ضریب 2.40 در بوکمیکر پیناکل هست شرط بزاریم.

شرط ارزشمند
شرط ارزشمند

در ادامه نرخ درصدی از بابت میزان ضریب به شکل زیر محاسبه خواهیم کرد:
1 / 2.40 = 0.41 = 41 %

مرحله بعدی تفاضل درصدهای احتمالاتی و ضریبی به این شکل هست:
41 % – 34 % = 8 %

نحوه عملکرد اصلی سیستم در اینجا مشخص میشه که از این ضرایب برای تخمین زدن میزان استک بر روی انتخاب شرط استفاده میکنه.

اگه یک بانک 500 دلاری داشته باشیم 8 درصد اون برابر 40 دلار هست که بر روی مقدار 2.40 – 1.40 تقسیم خواهیم کرد تا در انتها مشخص بشه میزان سرمایه برای ریسک پذیری چه میزان هست که در اینجا این مقدار برابر 28.57 دلار برای برد تیم B تعیین شد.

بنابراین مزیت این سیستم این هست که اگه از یک منبع اطلاعاتی جامع و بوکمیکری با ضرایب مناسب استفاده کنیم مقدار Stake بر روی شرط مورد نظر بر اساس ترکیبی از احتمالات، مقدار سرمایه موجود و ضرایب بدست میاد

برای ورود به سایت وان ایکس بت روی لینک زیر کلیک کنید :

www.1xiran55.com