قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

درمان موثر آسم با رژیم غذایی و ورزش

حقایقی جالب و خواندنی در مورد ذهن انسان
آذر ۱۴, ۱۳۹۷
سلبریتی هایی با تیپ و استایل خاص (عکس)
آذر ۱۵, ۱۳۹۷

درمان موثر آسم با رژیم غذایی و ورزش


درمان موثر آسم با رژیم غذایی و ورزش
 
آسم یک بیماری شایع و بلندمدت است که بر یک نفر از هر ۱۰ نفر در دنیای غرب تأثیر می گذارد. اکثر بیماران برای کنترل علائمی مانند خس خس سینه،
 
درد قفسه سینه و تنگی نفس روزانه دارو مصرف می کنند و بسیاری به خاطر ترس از تشدید علائم، از ورزش کردن می هراسند. همراه ما باشید با این مقاله پزشکی
 
لوئیس لیندردونتسن، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه بیسپربجرگ دانمارک، در این باره می گوید: “شواهد روزافزون نشان می دهد که بیماران مبتلا به آسم که چاق هستند می توانند از رژیم غذایی بهتر و ورزش بیشتر بهره ببرند.”
 
در این مطالعه، تیم محققان گروهی متشکل از ۱۴۹ بیمار را مورد بررسی قرار دادند. این افراد به طور تصادفی به چهار گروه تقسیم شدند:
 
گروه پیروی کننده از رژیم غذایی سرشار از پروتئین و دارای شاخص گلوکزی پایین
گروهی که سه بار در هفته در کلاس ورزش شرکت می کردند و فعالیت های شدیدی را انجام می دادند

گروه سوم هم در کلاس های ورزشی شرکت کرده و هم از رژیم غذایی پیروی می کردند
گروه کنترل که هیچ یک از این کارها را انجام نمی دادند
 
تغذیه سالم
نتایج نشان داد تلفیق رژیم غذایی و ورزش موجب بهبودکنترل علائم بیماری و کیفیت زندگی بیماران و همچنین بهبود میزان تناسب اندام شان شد.
 
به طورمیانگین، افرادی که در کلاس ورزشی شرکت کرده بودند و از رژیم غذایی مربوطه پیروی کرده بودند در مقایسه با گروه کنترل، علائم آسم شان ۵۰ درصد بهتر شده بود.از اینرو محققان تاکید می کنند افراد مبتلا به آسم باید ترغیب به داشتن تغذیه سالم و حضور در فعالیت های فیزیکی شوند.

مطلب پیشنهادی:  روش اصولی زدن اسکات برای بزرگ شدن باسن (عکس)

///////////////////**************////////////////////

بهترین راه و آموزش برای کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه اولیه و فقط با چند کلیک روزانه !! برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com