قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
وقتی شغالها گنده تر از دهانشان حرف میزنند!
ژوئن 4, 2019
فوری:talksport:بعدازابرازتمایل علنی آلگری برای آمدن به چلسی،مورینیو هم باآلگری لمپارد وخاوی گارسیا وارد رقابت شد وضمن تماس با آبراموویچ به او تضمین دادکه میتواندچلسی راعلیرغم محرومیت قهرمان لیگ برتروقهرمانان کند
ژوئن 4, 2019


رنگ‌های سفید آبی آسمانی لاتزیو از نشان ملی یونان الهام گرفته شده‌است، ناشی از این حقیقت که لاتزیو یک باشگاه ورزشی است که در به رسمیت شناختن بازی‌های المپیک باستانی و اینکه سنت ورزش کردن در اروپا به یونان پیوند یافته‌است، ایجاد شده‌است.در واقع رنگ‌های لباس این باشگاه، لقب ایتالیائی بیانکوچلستی را شکل داده است.
سمبل و نشان سنتی باشگاه لاتزیو عقاب است، که توسط Luigi Bigiarelli عضو تأسیس‌کنندهٔ باشگاه انتخاب شد و برگرفته است از نشان سپاه امپراطوری روم که به عنوان Aquila شناخته می شود. سپاه روم این نشان را زمانی که به رزم می‌رفت با خود حمل می‌کرد.
لاتزیو مطابق با تحقیق Doxa Institutre – L’Expresso در April سال ۲۰۰۶، با دارا بودن حدود ۳٫۵٪ طرفداران فوتبال، ششمین باشگاه پرطرفدار فوتبال در ایتالیاست.
آنها در مجموع ۳۷ زیرمجموعه ورزشی دارد که بیشتر از هر انجمن ورزشی دیگر در اروپا است.
لاتزیو تاکنون دو عنوان قهرمانی سری آ و هفت عنوان قهرمانی کوپا ایتالیا و یک قهرمانی جام در جام اروپا و در همان سال سوپر کاپ یوفا را تا به امروز کسب کرده‌ است.
لاتزیو به همراه یوونتوس، آث میلان، اینتر، آ اس رم، پارما و فیورنتینا به عنوان ۷ خواهر فوتبال ایتالیا شناخته می‌شوند و از ناپولی به عنوان برادر این هفت خواهر یاد می‌شود.
در طی فصل ۲۰۰۳ به احترام هواداران باشگاه شماره ۱۲ بایگانی شد و دیگر به بازیکنی داده نخواهد شد.

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com