دسته‌بندی نشده

بررسی یک شایعه؛ آیا قدرت های والیبال دنیا، با ترکیب دوم در لیگ ملت های والیبال 2019 حاضر شده اند؟

183


بررسی لیست تیم های مطرح نشان می دهد که این تیم ها لیگ ملت های والیبال را بسیار جدی گرفته اند!
طرفداری- پس از شروع رقابت های لیگ ملت های والیبال، گمانه زنی های فراوانی راجع به به میدان آمدن تیم های بزرگ با تیم دوم به این رقابت ها به وجود آمده است.  در این پست، با بررسی نفر به نفر بازیکنان تیم های بزرگ این رقابتها به بررسی این شایعه پرداخته شده است.

ایتالیا

شاگردان لورنتو بلنجینی در این دوره از رقابت ها با ترکیب جوان شده ای وارد رقابت ها شده اند. بیشترین تغییر در بین تیم های مطرح را ایتالیا داشته است. این تیم ستارگانی همچون، ایوان زایتسف، عثمانی خوان تورنا، فیلیپو لانزا و ماسیمو کولاچی و امانوئله بیرارلی را در لیست 25 نفره خود قرار نداده است.

لهستان

شاگردان ویتالی هینن در تیم ملی لهستان تنها با یک تغییر جزئی در لیست 25 نفره خود پای به این دوره از رقابت ها گذاشته اند. غیبت بارتوش کورک در لیست لهستان، از مهمترین تغییرات این سرمربی است. گفتنی است بازیکنانی همچون بوشچک و ورنا و موژدونک پس از روی کار آمدن هینن به تیم ملی والیبال لهستان دعوت نشده اند.

آمریکا

شاگردان جان اسپرا با تمام توان وارد این دوره از رقابت ها شده اند و تمامی بازیکنان مطرح در لیست25 نفره این سرمربی قرار گرفته اند.

صربستان

صربستان هم با تمام توان وارد این دوره از رقابت ها شده است اما به دلیل میزبانی در هفته نخست، گربیچ از بازیکنان کم تجربه تر خود بازی گرفت و به تدریج ستارگانی همچون، لیسیناچ، ایووویچ و کواچویچ و آتاناسیه ویچ به ترکیب این تیم اضافه خواهند شد.

فرانسه

لوغان تیلی هم تمامی ستارگان خود را در لیست 25 نفره خود قرار داده است. هرچند که فرانسه در هفته نخست با توجه به بازی با تیم های صربستان و ژاپن و روسیه، بعضی از بازیکنان مطرح خود را همراه خود به صربستان نبرده و به آنها استراحت داده است.

روسیه

تنها تغییر مهم لیست 25 نفره روسیه نسبت به سال گذشته، غیبت دیمیتری موزرسکی در این دوره از رقابت ها است. مابقی ستارگان روسیه همچون میخائیلوف در لیست این تیم قرار دارند و به تدریج به بازی گرفته می شود.

برزیل

برزیل هم تمامی ستارگان خود در این رقابت ها حاضر شده است. بازیکنانی همچون لئال و لوکارلی هم پس از یک دوره غیبت، بار دیگر در لیست تیم ملی برزیل حضور دارند.

آلمان

آلمان پس از آمدن آندره آ جیانی و پس از جدایی ویتالی هینن دیگر گروزر را به تیم ملی دعوت نکرده است. این بازیکن با فدراسیون والیبال این کشور مشکلاتی دارد. ستارگانی همچون، کالیبردا و لوکاس کامپا در لیست 25 نفره جیانی قرار دارند و به دلیل خستگی مسابقات اروپایی در هفته نخست در ترکیب این تیم نبودند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که لیگ قهرمانان والیبال اروپا یک هفته پیش از لیگ ملت ها به پایان رسید و با توجه به حضور اکثر ستارگان غایب در هفته نخست لیگ ملت ها، در ترکیب تیم های فینالیست و درگیر در رقابت های لیگ قهرمانان، غیبت این بازیکنان در یک هفته از لیگ ملت ها، غیبت کلی این بازیکنان در این مسابقات تلقی نمی شود و بیشتر جنبه استراحت دارد. 

مطمئنا تیم ها با توجه به حریفان و خستگی احتمالی بازیکنان خود، لیست 14 نفره خود را برای حضور در هفته اعلام می کنند. توجه به این نکته کافی است تا برخی از علاقه مندان به والیبال، عملکرد درخشان تیم ملی والیبال ایران را در این رقابت ها زیر سوال نبرند!

در ضمن با توجه به نزدیک بودن مسابقات والیبال انتخابی المپیک در تمامی قاره ها و نیاز به ارزیابی تیم ها توسط سرمربیان، برخی از این تغییر ها اجتناب ناپذیر به نطر می رسد!

 

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com