آموزش

برای موفقیت در سایتهای پیش بینی نتایج فوتبال

72

تجزیه و تحلیل و تسلط به علم آمار یکی از اصول پایه محسوب می شوند اما سوالی که پیش می اید این است که به کدام سایت پیش بینی نتایج فوتبال میشود اعتماد کرد؟ در ادامه به معرفی انواع کلک های سایتهای پیش بینی نتایج فوتبال خواهیم پرداخت تا در دام کلاهبردارن این حوزه نیفتید.

آموزش انواع کلک های سایتهای پیش بینی نتایج فوتبال

به طور کلی متاسفانه طبق قانون جمهوری اسلامی ، هر سایتی که برای پیش بینی مسابقات ورزشی اقدام به دریافت وجه نماید و سپس بر اساس برد یا باخت فرد مذکور در پیش بینی اش از اعتبارش کم یا به اعتبارش بیافزاید، مصداق عینی قمار محسوب می شود و کاربرانی که در این سایتها ثبت نام می کنند، خودشان، عواقب اعتماد به چنین سایتهایی را پذیرفته اند چرا که در صورت بروز هر گونه مشکل با این سایتها، قانون طرف آنها نیست چرا که قبلاً در مورد شرکت نکردن در چنین سایتهایی هشدار داده است.

کدام سایتهای پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال قابل اعتماد هستند؟

در این بین، هستند سایتهایی که با سازوکاری قانونی مبادرت به برگزاری پیش بینی مسابقات ورزشی در سایتهای خود کرده اند که نمونه آن را نیز در تلویزیون می بینیم؛ روال کار شرعی و قانونی چنین سایتها و اپلیکیشن هایی به این صورت است که شرکت کنندگان به طور مجانی و رایگان در نظرسنجی یا پیش بینی شرکت می کنند و در صورتی که پیش بینی آنها درست باشد، به قید قرعه کشی جوایزی به تعدادی از شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

روی سخت ما اکنون با کاربرانی است که در سایتهای مورد اول ثبت نام کرده اند و از هزاران خطر بالقوه ای که برای پولشان وجود دارد، بی اطلاع هستند. در ادامه به معرفی کلکهای این سایتها در پیش بینی نتایج فوتبال و سرکیسه کردن کاربران می پردازیم:

سازوکار سایتهای پیش بینی فوتبال

عمده این سایتها به این صورت کار میکنند که شما می بایست مبلغی را به عنوان اعتبار در حساب خود شارژ نمایید و سپس با توجه به سطح هر بازی و ضرایب بازیهای مختلف که از سوی مدیر سایت تعیین می شود، در پیش بینی بازیهای مختلف بنا به میل خود و در صورت درست بودن حدس خود با توجه به ضرایب، اعتبارتان افزایش پیدا می کند و در صورت اشتباه بودن پیش بینی با توجه به ضریب در نظر گرفته شده، از اعتبار کاربر کسر می شود.

انواع روشهای کلاهبرداری سایتهای پیش بینی نتایج فوتبال

اشتباه اول کاربران: عدم توجه به درگاه پرداخت آنلاین
بسیاری از این سایتها با توجه به دستورالعمل پلیس فتا به بانکهای عامل، قادر به دریافت درگاه آنلاین نیستند اما به تازگی مشاهده شده که برخی سایتها ابتدا با عنوانی دیگر ثبت دامنه می کنند و محتویات دیگری در ان قرار می دهند و پس از اینکه درگاه آنلاین را دریافت کردند، محتویان و اینترفیس سایت به شکل واقعی خود یعنی سایت پیش بینی نتایج فوتبال در می آید.

در نتیجه دیدن درگاه بانک ملت یا پارسیان یا هر درگاه پرداخت آنلاین دیگر، لزوماً به معنای تایید آن سایت و اعتماد کردن به سایت مذکور نیست.

 

برای ورود به سایت وان ایکس بت روی لینک زیر کلیک کنید

www.1xiran55.com