دسته‌بندی نشده

اولین مصاحبه ادن هازارد با شبکه تلویزیونی رئال مادرید

6


 
بودن در برنابئو، حرف زدن با هواداران و … مثل یک رویا بود. 
اینکه نام مرا در برنابئو صدا می‌زدند یک حس بی نظیر بود. رفتن به زمین و دیدن هواداران حس شگفت انگیزی داشت. می‌خواهم ماه دیگر برگردم و برای این باشگاه بازی‌ کنم. رئال مادرید بهترین باشگاه دنیا است و این چیزها برایم معنی زیادی دارد.
حس یک بچه را داشتم که مردم زیادی آمده‌اند تا فقط او را تماشا کنند. کمی استرس داشتم اما بعدش اوضاع طبیعی شد. فکر می‌کنم در معارفه خوب کار کردم. 
از ۴ یا ۵ سالگی که فوتبال بازی کردن را در حیاط خانه شروع کردم، رویایم حضور در رئال مادرید بود. در تیمهای زیادی بودم و حالا در ۲۸ سالگی در این باشگاه بزرگ بازی کردن را شروع می‌کنم. سخت است که حسم را بیان کنم. من خیلی خوشحالم. 
وقتی برای این باشگاه بازی‌ می‌کنید، شما می‌خواهید که جام ببرید. شما می‌خواهید برای خودتان، برای تیم، برای همه و کل دنیا در این باشگاه جام ببرید چون تقریبا این باشگاه هر سال جام می‌برد. بازی کردن در رئال مادرید یعنی بردن جامها و باید در انتهای این فصل اینکار را کرد. اگر با روحیه، تلاش و کار تیمی بازی کنیم به این هدف می‌رسیم. 
اولین خاطره دوران کودکیم از رئال مادرید گل زیدان به بایرن لورکوزن است.
عاشق این هستم که در زمین باشم و هواداران خوشحال باشند.همیشه  تلاش می‌کنم در زمین بهترین عملکردم را داشته باشم. باید از فوتبال بازی کردن لذت برد.  همیشه در لیل، چلسی و تیم ملی از فوتبال لذت بردم و حالا هم در رئال لذت خواهم برد. 
با چلسی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدم اما هرگز آنرا نبردم. در رئال ۱۳ جام اروپایی را دیدم. هرگز آنرا نبردم و فکر می‌کنم حالا نوبت من است.
من فوتبال دیدن را به خاطر زیدان شروع کردم. من بلژیکی بودم اما به خاطر زیدان از تیم ملی فرانسه حمایت می‌کردم. حالا با یکدیگر کار خواهیم کرد و این حس بی نظیری است. منتظر شروع پیش فصل هستم.
کورتوا چیزهای مثبتی در خصوص رئال به من گفت. خوش شانسم چون او دوست من است . بازی در رئال با بهترین دوستت معنی زیادی برایمان دارد. هفته گذشته در اردوی تیم ملی در خصوص رئال با او خیلی صحبت کردم. خوشحالم که در رختکن با هم هستیم. 
به همه هواداران سلام می‌کنم. بابت حضور در مراسم معارفه از همگی ممنونم. شما بی نظیر بودید و می‌خواهم در اولین بازی لیگ شما را ببینم. 

هر روز با گلچینی از بهترین خبرها و مطالب از سراسر اینترنت در خدمت شما هستیم . برای مشاهده مطالب هر روز به سایت ما سر بزنید .

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و برنده شدن جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید .
www.1xiran55.com