آموزش

آموزش ثبت نام در پرفکت مانی به صورت تصویری

990

پرفکت مانی چیست ؟

پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. که در اینجا حساب دلار بیشتر مورد استفاده ی ما است. پرفکت مانی در سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، ۰٫۵% (حداقل ۰٫۰۱$) می باشد که از فرستنده کم می شود

به طور مثال شما قصد انتقال ۲۰۰  دلار به حساب پرفکت مانی شخص دیگری را دارید باید موجودی حساب شما حداقل ۲۰۱ دلار باشد یعنی یک دویستم پولی را که قصد جا به جایی آن را دارید پرفکت مانی از شما به عنوان کار مزد کم میکند

شارژ حساب پرفکت مانی برای ایرانی ها نیز بسیار راحت است به طوری که پس از ثبت نام در پرفکت مانی شماره حسابی از طرف پرفکت مانی به شما داده میشود که مبنای آن دلار میباشد برای شارژ پرفکت مانی کافی است این شماره حساب را به سایت های ایرانی ای که دلار پرفکت مانی میفروشن بدید و مقدار دلاری که قصد خرید دارید را وارد کنید و معادل ریالی دلار را به وسیله درگاه اینترنتی اون سایتا به وسیله کارت عابر بانک ایرانی خودتون پرداخت کنید.

پس از پرداخت به طور لحظه ای حساب پرفکت مانی شما شارژ میشود

پرفکت مانی به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند.

با پرفکت مانی چه کارایی میشه کرد ؟

•با پرفکت مانی میشه در سایت های معتبر شرطبندی خارجی ای که حساب پرفکت مانی را پذیرش میکنن به راحتی فعالیت کرد و به این سایتا دلار واریز یا برداشت کرد.((تمامی سایت هایی که ما معرفی میکنیم در قسمت معرفی بهترین سایت ها از حساب پرفکت مانی پشتیبانی میکنن

•با پرفکت مانی میشه از سایت های خارجی که پرفکت مانی را پشتیبانی میکنن ب طور مستقیم جنس خریداری کرد

•با پرفکت مانی میشه به وسیله اینترنت و در کمتر از ۱ دقیقه برای هر کسی در هر جایی که از دنیا هست دلار وایز کرد

•توسط پرفکت مانی می توانید پرداختهای ارزی خود را در وبسایت های مختلف که پذیرنده این پول الکترونیک هستند  انجام دهید

فعالیت در بازار بورس فارکس

و . . .

توجه : برای ثبت نام پرفکت مانی شما به ایمیل یاهو یا جی میل گوگل نیاز دارید و اطلاع از تاریخ تولد خود به میلادی.

لازم به ذکر است که حتما جهت ثبت نام از اطلاعات واقعی خودتون استفاده کنید چون پرفکت مانی یک حساب بانکی معتبر بین الملی برای شماست.

برای ثبت نام پرفکت مانی پس از کلیک روی لینک زیر و ورود به سایت پرفکت مانی ما بقی مراحل را با توجه به عکس ها طی کنید ((هر مرحله یک عکس است))

برای ورود و ثبت نام پرفکت مانی کلیک کنید

پرفکت مانی
پرفکت مانی